Exkurze - volba povolání

8/1/2023

 

 Žáci osmých  a devátých ročníků se spolu se svými třídnimi učiteli zúčastnili exkurze k volbě povolání.

Nejprve jsme navštívili zcela nově zrekonstruované  nádherné učebny, dílny a prostory  pro odborný výcvik na ulici Zahradní. Dozvěděli jsme se spoustu informací o učebních oborech a možnostech praxe od vedoucího učitele odborného výcviku pana ing. Jaroslava Mošnera.

Poté jsme se přemístili na Hotelovou školu Světlá. Zde jsme si prohlédli prostory a dozvěděli se podrobnosti o studiu a možnostech zahraničních praxí. Součástí byla komentovaná prohlídka školy a výborné občerstvení.

Nakonec jsme se přesunuli na ulici Vrchovecká do firmy Výtahy s. r. o. Zde na nás již čekal pan Martin  Krejčí s poutavým výkladem o historii fimy. Prohlédli jsme si areál firmy a zjistili vše o výrobě a montážích výtahů. Žáci se dozvěděli o nové  možnosti studia učebního oboru Výtahář právě na zdejší Hotelové škole Světlá. Na rozloučenou jsme obdrželi upomínkové předměty a materiály o studiu.

Exkurze se žákům i vyučujícím velice líbila. Děkuji tímto všem zúčastněným za skvělou organizaci.

 

 

Exkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povoláníExkurze - volba povolání

Anketa

V kolik hodin nejčastěji chodíš spát (v pracovní den)?

dříve než ve 20:30 hodin

 
počet hlasů: 1303

20:31- 21:00 hodin

 
počet hlasů: 587

21:01 - 21:30 hodin

 
počet hlasů: 498

21:31 - 22:00 hodin

 
počet hlasů: 589

22:01 - 22:30 hodin

 
počet hlasů: 609

později než 22:31 hodin

 
počet hlasů: 952

celkem hlasovalo 4538 lidí

Odběr novinek

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

Nahoru