Karneval

19/2/2021

Únor je měsícem skřivánčího vrznutí, které zvěstuje konec zimy, masopustního veselí a dětských karnevalů. Skřivánka jsme zatím sice neslyšeli, ale karneval jsme si letos užili náramně!

Nejvíce jsme se pobavili u soutěží. Vstřelit florbalovou pálkou papírovou kouli do kbelíku nebylo tak jednoduché! Ani hod kroužkem do kuželu nebyl snadný. Více úspěchů jsme měli při hodu míčkem do kbelíku. Legraci jsme si užili při srážení lahvičky tenisovým míčkem v punčoše, která byla nasazená na hlavě  :-) Jak jsme schopni spolupracovat, jsme si ověřili v teambuldingové aktivitě. Přemísťovali jsme kelímek pomocí gumičky a provázků ze stolu do koše. Abychom i nožky protáhli, zaměstnali jsme je přendáváním míčků z jedné nádoby do druhé.

V přestávkách mezi soutěžemi jsme tančili. Jeden tanec byl společný podle videa. Mohli jsme se trénovat v rytmu, držení rovnováhy a také jsme se pěkně protáhli.

Po svačince přišla na řadu pohádka. Máme rádi Chaloupku na vršku a pustili jsme si  příběh Masopust. Po něm ještě slovní pexeso, hra kompot, závěrečný tanec ve dvojicích a společné hodnocení celého dopoledne.

Děkuji maminkám za přípravu masky pro děti a dětem za příjemné prožité dopoledne.

KarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarnevalKarneval

Anketa

V kolik hodin nejčastěji chodíš spát (v pracovní den)?

dříve než ve 20:30 hodin

 
počet hlasů: 656

20:31- 21:00 hodin

 
počet hlasů: 402

21:01 - 21:30 hodin

 
počet hlasů: 345

21:31 - 22:00 hodin

 
počet hlasů: 381

22:01 - 22:30 hodin

 
počet hlasů: 417

později než 22:31 hodin

 
počet hlasů: 685

celkem hlasovalo 2886 lidí

Odběr novinek

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

Nahoru