ČR a sousední státy - projekt ve 3. B

8/11/2023

A tak jsme to zkusili ... Děti byly nadšené, že jsou lavice poskládané do skupin, že najednou sedí po čtyřech dětech a hlavně, že budou pracovat spolu a bude to zábava.

Zkusili jsme projektové vyučování na téma Česká republika a sousední státy. A zatím jednoduše - děti byly novináři a měly zvoleného "šéfika", který měl skupinu trochu koordinovat. Dál měly za úkol držet se předchystané osnovy pro svoji práci a zpracovat informace o daném státu (název, vlajka, mapa, hlavní město ...).

A dalším velkým zpestřením bylo, že chodily vyhledávat informace do map a na tablet (například: další města, jak se tam mluví a čím se platí ...).

Při prezemtaci zazněla česká hymna i hymny sousedních států a děti měly za úkol předat informace, které zjistily, ostatním kamarádům.

Zatím se vše učíme, hlavně pracovat ve skupině, umět se domluvit, povídat si tichým hlasem, naslouchat ostatním, neurazit se, když  můj návrh není přijat. :-)

ČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BlČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. BČR a sousední státy - aneb Projekt ve 3. B

 

Anketa

V kolik hodin nejčastěji chodíš spát (v pracovní den)?

dříve než ve 20:30 hodin

 
počet hlasů: 1974

20:31- 21:00 hodin

 
počet hlasů: 1047

21:01 - 21:30 hodin

 
počet hlasů: 977

21:31 - 22:00 hodin

 
počet hlasů: 1060

22:01 - 22:30 hodin

 
počet hlasů: 1107

později než 22:31 hodin

 
počet hlasů: 1471

celkem hlasovalo 7636 lidí

Odběr novinek

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

Nahoru