Školní autobus

Školní autobus 

 

 

 

 

 SMĚR DO ŠKOLY  1 2  3  4  5
V.M.-Poex  -  -  - 7:23  -
V.M.- Františkov  -  -  - 7:25  -
Hřbitov - Karlov - - 7:21 - 7:31
U Kozů - - 7:22 7:26 7:33
Autobusové nádraží 7:20 7:30 7:25 7:30 7:35
Novosady 7:25        
Zámecké schody 7:27  -  -  -
Pod Sýpkami 7:29  -  -  -
Bezděkov - 7:33 - - -
Novosady - 7:37 7:28 7:35 7:40
Hornoměstská 7:31 - 7:30 - -
Zahradní 7:32 - - - -
U Statku 7:34 - - - -
Správa silnic 7:36 - - - -
U Elektrárny

7:37

- - - -
Fr. Stránecké 7:39 -

7:33

- -
Hornoměstská 7:40   7:36    
Třebíčská u Balinky 7:41        
Oslavická, škola 7:45 7:42 7:40 7:38 7:45 

 

 SMĚR ZE ŠKOLY  6
Oslavická, škola 12:20 13:15  13:55  14:01
Třebíčská u Balinky 12:23 13:18   14:02
Hornoměstká 12:24 13:19 14:03 
Zahradní 12:26 13:21  14:04 
U Statku 12:28 13:23 - 14:06
Správa silnic 12:30 13:25 - 14:08
U Elektrárny 12:31 13:26 - 14:09
Fr. Stránecké 12:32 13:27 - 14:10
Hornoměstká 12:34 13:29  14:12
Pod Sýpkami  12:37 13:32 
Zámecké schody 12:39 13:34  13:58  14:13
Novosady 12:41 13:36  14:00 14:14
Bezděkov 12:43 13:38 - -
U Kozů 12:45 13:40 - -
Hřbitov 12:48 13:43 - 14:16
U Kozů 12:51 13:46 - 14:19
Autobusové nádraží 12:53 13:47 14:05 14:27

1   spoj MHD spoj číslo 845202 23- Městská hromadná doprava, autobus jede zpět v 7:50  
2   spoj číslo 840206 12, autobus jede zpět v 7:40
3   spoj číslo 840213 4 od ZDARU, autobus jede zpět v 7:42
4   spoj číslo 840206 6 od ZDARU jede z Rudy přes Tasov, autobus jede zpět v 7:45 
5   spoj číslo 840213 5 od ZDARU jede přes Dolní Radslavice, Kúsky, Lhotky; autobus jede zpět v 7:48
6   spoj MHD číslo 845202 22, autobus vyjíždí z aut. nádraží v 12:08    
7   spoj MHD číslo 845202 26, autobus vyjíždí z atu. nádraží v 12:53 a ze zastávky na Bezděkově 12:55    
8   spoj linka číslo 840209 22 od ZDARU, autobus jede zpět v 13:43

9   spoj MHD číslo 845202 26 14

 

Žáci, kteří nastupují na zastávce Novosady, jezdí spoji 2,4,5.

Všichni si mohou koupit měsíční jízdenku na MHD za 50,- Kč. Tuto lze využít ve spojích 1, 6, 7. Ve spojích 2-5 a 8 platí slevněné jízdné podle tarifů společnosti Zdar a.s.

 

Další informace získáte na https://www.velkemezirici.cz/o-meste/informacni-centrum/doprava 

 

 

Anketa

V kolik hodin nejčastěji chodíš spát (v pracovní den)?

dříve než ve 20:30 hodin

 
počet hlasů: 748

20:31- 21:00 hodin

 
počet hlasů: 416

21:01 - 21:30 hodin

 
počet hlasů: 370

21:31 - 22:00 hodin

 
počet hlasů: 414

22:01 - 22:30 hodin

 
počet hlasů: 430

později než 22:31 hodin

 
počet hlasů: 712

celkem hlasovalo 3090 lidí

Odběr novinek

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

Nahoru