Kluci skončili na 7. místě v republikovém finále atletického čtyřboje

Ve čtvrtek 18. června se družstvo našich chlapců zúčastnilo republikového finále v atletickém čtyřboji starších chlapců v Holešově. Kluci v sestavě Danyil Haisenok (3), Lukáš Chytka (44), Josef Suchánek (41), Šimon Winterling (26) a Martin Kašpar (60) obsadili v konkurenci 16 družstev nádherné 7. místo se ziskem 7 946 bodů.
Od medailového umístění chlapcům chybělo v součtu 268 bodů. Kluci během celé soutěže předváděli velmi dobré výkony a také si vytvořili osobní maxima.
Za zmínku stojí výborná individuální umístění v rámci čtyřboje:
1. místo v běhu na 1 000 metrů Dana v osobním rekordu 2:52.55 min. a 4. místo v běhu na 60 metrů výkonem 7.6 sec.
5. místo Šimona v hodu kr. míčkem za 67,19 m
3. místo Pepy za 560 cm ve skoku dalekém


Tento úspěch podtrhuje 3. místo Dana Haisenoka, který získal 2 302 body v jednotlivcích. Celkem se čtyřboje zúčastnilo 79 závodníků. K celkovému vítězství Danovi chybělo pouhých 36 bodů.

Klukům patří velikánské poděkování za vzornou reprezentaci školy, města i Kraje Vysočina.
Blahopřejeme.