Káťa a Škubánek
Naše třetí a poslední společně přečtená knížka byla pohádková a velmi legrační. Navazovala na stejnojmenné večerníčky. Děti po četbě opět udělaly zápis o knize, ve skupinkách nakreslily obrázky z jedné kapitoly a povyprávěly děj.
Nakonec si nacvičily a předvedly scénku, která vystihovala hlavní děj vylosované kapitoly.