V první třídě děti od děvčat z osmiček dostaly krásné ručně dělané záložky do knížek. Děti chtěly poděkování oplatit, a tak pro ně, nyní děvčatům z devítek, s radostí připravily malý dárek - jako poděkování za milé gesto a radost, kterou jim udělaly.