Vaření 8.B
V poslední hodině výtvarky si kreslit? Malovat? Vyrábět?
To ne, dohodli jsme se, že si něco uvaříme. Ve skupinkách si žáci vyrobili a pak i snědli vlastní pokrmy, ať už zapečené jednohubky s vlastnoručně vyrobeným bylinkovým máslem, tak jednohubky s česnekovou pomazánkou, také tortilly s kuřecím masem a zeleninou.
Atmosféra byla fajn a pokrmy mizely rychlostí blesku :-))