Jak jsme si užili toto pololetí ve 3. oddělení školni družiny ...
Klára Navrátilová
Ohlédnutí za tímto pololetím začneme karnevalovým veselím.
Děti, jako každý rok, tvoření masek moc bavilo. Vyrobily si i atypické masky , dle jejich přání z různých filmů a počítačových her ( Shreek, Pokémoni...)