Jak jsme si užili toto pololetí ve 3. oddělení školni družiny ...

  • Klára Navrátilová
Ohlédnutí za tímto pololetím začneme karnevalovým veselím.
Děti, jako  každý rok, tvoření masek moc bavilo. Vyrobily si i atypické masky , dle jejich přání z různých filmů a počítačových her ( Shreek, Pokémoni...)