9. A - základní informace

Rozvrh hodin

  0 1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí    Nj  Ma Aj  Čj 

 Ze ch

Tv d

Hv 

 Pv 

lichý

 Pv

lichý

Úterý Inf   Che  Dě  Čj  Vv Ma  Fy    
Středa

 Ma

přij.

 Nj  Ov

 Ze d

Tv ch

 Che  Ma      
Čtvrtek  

 Ze d

Tv ch

 Dě  Ma  Čj  Aj  Fy  TA  
Pátek

 Čj

přij.

 Ze ch

Tv d

 Př  Ma  Čj  Aj  A kon    

pozn.:  pro zájemce jsou hodiny Čj+Ma - příprava na přijímačky

třídní učitel: Mgr. Leona Konečná
ve tříde vyučují: Mgr. Leona Konečná (Aj, A kon), Mgr. Jana Kučerová (Aj, TA), Mgr. Jitka Ščerbová (Čj, Vv), Mgr. Alena Zemanová (Ma, Che), Mgr. Lucie Teplá (Nj, Tv dívky), Mgr. Jitka Náhliková (Nj), Mgr. Hana Beranová (Fy), Mgr. Ivana Lišková (Ov, Dě), Mgr. Josef Vošmera (Inf), Mgr. Andrea Švecová (Pv dívky), Mgr. Hana Brabcová (Pv chlapci), Mgr. Olga Ubrová (Hv), Mgr. Petra Čermáková (Ze dívky, Př), Mgr. Zdenek Liška (Ze chlapci, Tv chlapci).
kontakty na učitele .... viz kontakty

 

Seznam žáků:

  1. Balabánová Michaela
  2. Bdinka Miroslav
  3. Brychta Ondřej
  4. Buriánková Adéla
  5. Dufková Sára
  6. Homolová Nikola
  7. Chmelíček Richard
  8. Jiříček Jakub
  9. Karmazin Tomáš
  10. Kotoučková Tereza
  11. Krchňavý Pavel
  12. Křenek Tomáš
  13. Kudláčková Petra
  14. Pelán Matěj
  15. Pelánek David
  16. Pospíšilová Klára
  17. Smaženka Jakub
  18. Smejkal Denis
  19. Smejkal Patrik
  20. Studený Daniel
  21. Svoboda Jan
  22. Šimek Daniel
  23. Ventruba Vlastimil

 

Třídní samospráva

  • Předseda: 
  • Klíče třída: Vlastimil Ventruba
  • Třídní kniha: Petra Kudláčková, Tereza Kotoučková
  • Pokladníci:
  • Nástěnkářky:
  • Žaluzie:
  • Webové stránky:

 

Anketa

V kolik hodin nejčastěji chodíš spát (v pracovní den)?

dříve než ve 20:30 hodin

 
počet hlasů: 901

20:31- 21:00 hodin

 
počet hlasů: 460

21:01 - 21:30 hodin

 
počet hlasů: 399

21:31 - 22:00 hodin

 
počet hlasů: 457

22:01 - 22:30 hodin

 
počet hlasů: 474

později než 22:31 hodin

 
počet hlasů: 764

celkem hlasovalo 3455 lidí

Odběr novinek

Automatické rozesílání aktualit do Vašeho e-mailu.

Nahoru