Okrskové kolo ve šplhu na tyči dětí 1. stupně

Ve středu 6. 3. 2024 se na ZŠ Sokolovská jako každoročně konalo okrskové kolo v soutěži ve šplhu na tyči. Soutěž je určena pro děti 1. stupně. Naše škola vyslala v každém ročníku vždy chlapce a dívku. Ti mohli změřit síly s dětmi z meziříčských škol i s dětmi ze školy v Borech, Mostištích a Radostíně. Křižanově a Měříně.

Za 1. ročník nás reprezentovali: Maruška Michalová a Dominik Kratochvíl, za 2. ročník Novotová Nicol a Hnízdil Alex, 3. ročník reprezentovali Eliška Málková a Matyáš Pešek, 4. ročník Maelys Kiara Oulehlová a Bárta Ondřej, 5. ročník reprezentovali Kozlová Karolína a Winterling Tobiáš.

Děti z naší školy obsadily hned 6 vítězných pozic, a to následovně:

Michalová Maruška - 2. místo, Alex Hnízdil a Novotová Nicol mají 1. místo, Eliška Málková 3. místo, Tobiáš Winterling 1. místo, Kája Kozlová 3. místo.

Těchto 6 dětí postupuje do okresního kola, které se uskuteční ve Žďáře nad Sázavou a to v úterý 9. 4. 2024.

ŠPLHU ZDAR!!!

Mgr. Markéta Mičková